fbpx

DALŠÍ COVID OMEZENÍ… jak zvládnout své pocity?

Zase už nám zavřeli beach…. školy a další zásadní věci. Už mě to dostalo na kolena…

Jsem smutná.

Lada mi přinesla na můj smutek srdíčka. Koukám tu na ně a je mi s nimi trochu lépe. Co pomáhá Vám?

V nelehkých chvílích si připomínám, že i toto jednou pomine.

Ráda bych pomohla i dalším lidem a proto chci napsat, co dalšího nám může pomoci.  Velmi úlevné je, když vypustíme emoce  (smutek, vztek…) a také když pochopíme,  že i toto je k něčemu dobré.  Omezení je pro všechny, nikdo v tom však není náhodou. Pro každého je to z nějakého důvodu. Některé už i můžeme uvidět.

Každá událost má svůj smysl a nese příležitost.

Co nového nám covid změny přinesly? Jaké nové vztahy nám to přineslo? Co jsme si kvůli tomu uvědomili? Co nového jsme se naučili???

 


 

A také můžeme vzniklý čas využít jako PŘÍLEŽITOST K VYČIŠTĚNÍ VNITŘNÍCH ZRANĚNÍ. Aby nám bylo celkově lépe, abychom se zbavili nepříjemných pocitů a strachů, které nás už dlouho trápí a omezují.

A nyní máme příležitost na tom zapracovat. JAK?

ZŮSTAŇME S TÍM, CO CÍTÍME, S TÍM CO JE…  zastavme se a vnímejme… a prožijme cokoli, co se v nás děje… Neposuzujme, jen prociťujme. Bez utlumováků* (podrobnosti dole)… nebo s menší „dávkou“ pokud jsme už příliš zvyklí.

S laskavostí k sobě, soucitem a pochopením… Buďme na sebe hodní!

Jen s tím zůstaňme a prožijme to. A ono to začne mizet. Vypustíme tím blokovanou energii ze sebe, dáme pozornost pocitům a emocím, které jsme potlačili a které už tak dlouho volají po tom, abychom je prožili a tím ze sebe uvolnili. A poté pochopili, co nás měli naučit.

A opakujme to, jak je potřeba. Může to trvat… ale máme teď čas, využijme ho.

 

STOJÍ TO ZA TO.  Odměnou nám bude VELKÁ ÚLEVA a NOVÉ MOŽNOSTI. Najednou bude VÍCE ODVAHY. 

 

Jen pozor na zdravou míru – pomaleji, po troškách, ať je to tak akorát, tak je to nejlepší.

A pokud je toho na Vás příliš – jste příliš zahlcení, dezorientovaní, příliš vyděšení – řekněte si o pomoc, ať Vám je někdo oporou. Jde to potom lépe a můžete vyčistit i hlubší zranění, do kterých se člověk sám nepustí.

Můžete mi zavolat na tel: 739 500 577 nebo napsat email na schroffelova.klara@gmail.com.  Popovídáme, jak Vám můžu pomoci.

Vyčištění starých ran nám navrací  klid a důvěru v život, důvěru v sebe.  A to je velká věc. S tím se žije mnohem lépe, s tím se dá krásně tvořit, mnoho získat…

A UŽÍVAT ŽIVOTA :o).

Ať se nám všem daří, ať nám je „covid pauza“  přínosem.

Klára

 

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

* „UTLUMOVÁKY“ – myšleno např.: alkohol jako únik od pocitů a emocí… přebytečné léky – (nevysazujte ty, co máte předepsané lékařem!)… sex za účelem snížení vnitřní bolesti… nadměrné povídání s druhými…nadměrné čtení jako únik…jídlo za účelem uklidnění…televize, mobily a jiná elektronika za účelem úniku od pocitů…práce nad zdravou míru – pro přehlušení vnitřní bolesti nebo útěk před překážkou – workoholismus). Cigarety…A další. Prostě cokoli co užíváte nadměrně nebo/a se záměrem uniknout od sebe, od nějaké překážky, od své situace a svých pocitů.

 

 

POMÁHÁM LIDEM K NÁVRATU K SOBĚ, ke šťastnému naplněnému životu. K úspěchu ve sportu. K hluboké sebedůvěře, svobodě a síle. Ke splnění svých snů. Můj příběh si můžete přečíst zde.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.